0800 21-4343
ПРО КОМПАНІЮ

AutoStart — національний мультибрендовий дистриб’ютор автозапчастин у спеціалізованому сегменті: стартери, генератори та їх комплектуючі.


Наші сильні сторони, які будуть вам цінними:

01.
Найширший асортимент стартерів, генераторів та їх комплектуючих у різних цінових категоріях;
02.
Професійна експертиза на ринку стартерів, генераторів та компонентів. Ми вже понад 20 років відслідковуємо тенденції та розвиваємо цей ринок в Україні, тому знаємо, які позиції потрібні споживачу (користувачу автотехніки). Ми розбудовували та постійно докладаємось до розвитку ринку спеціалістів-електриків і знаємо його чи не найкраще.
Компанія AutoStart на ринку уже понад 22 роки.
Такий тривалий термін перебування у бізнесі можливий лише при постійній підтримці найвищих стандартів професійності та швидкій адаптації до змін в автомобільних технологіях.

01.
Ми володіємо найактуальнішою інформацією, аналізуємо ринок, слідкуємо за тенденціями. Тому допоможемо Вам сформувати актуальні складські запаси агрегатів та компонентів з урахуванням потреб регіону;
02.
Ми довіряємо вам і завжди чесні з вами. Тому ціна на наш товар відповідає ринку і є справедливою. І саме тому ми даємо гарантію на наші товари
03.
Ми відкриті з вами і для вас. Тому готові ділитися нашими напрацюваннями, що якісно доповнять вашу пропозицію на ринку.
Для якісної пропозиції на ринку у стартерно-генераторному сегменті компанія AutoStart має прямі багаторічні контракти з постачальниками:
as
AS-PL
Масштабна міжнародна компанія, що постачає свою продукцію у більш ніж 100 країн світу. Пропозиція компанії - понад 24 тисячі товарних найменувань стартерно-генераторного сегменту, яким відповідають понад 610 тис. крос-номерів. Цей асортимент покриває левову частку європейського ринку легкових та вантажних автомобілів, спец та сільгосптехніки.
Без перебільшення: маємо найширший в Україні асортимент продукції AS-PL в наявності.
psh
Pos Service Holland (PSH)
Міжнародна оптова компанія, яка продає стартери, генератори та комплектуючі власного бренду Plus Line, а також є представником різних ОЕМ агрегатів та компонентів таких брендів, як Bosch, Denso, Mahle, SEG, Valeo, Wood Auto та інших. Маючи філії в Нідерландах, Франції, Іспанії, Польщі, Великобританії, Китаї та Тайвані, а також представництва в кількох інших країнах, PSH обслуговує клієнтів по всьому світу
Однією з важливих переваг компанії PSH є наявність в асортименті ексклюзивних агрегатів для лакшері автомобілів, вантажної спецтехніки, військового спецтранспорту, вантажних суден, потягів. Тому, якщо є запити щодо таких позицій - залюбки допоможемо вам з ними.
era
Era (Elettro Rappresentanze Autocomponenti) — компанія вже 40 років працює на ринку автозапчастин.
В асортименті - електричні та електронні запчастини власного виробництва, а також такі відомі бренди, як Zen, ZM, Delphi, Messmer, Transpo та інші. Асортимент - понад 8 тисяч найменувань, що покриває значну частину автомобілів як європейського, так і азіатського ринків.
На даний момент асортимент Era у нас представлений компонентами до стартерів та генераторів відомих та надійних бразильських брендів ZEN, ZM.
koyo
JTEKT (Koyo)
Відомий виробник підшипників, який має довгу історію та досвід у виготовленні високоякісних продуктів, що починається з далекого 1921 року
Цінуємо продукцію Koyo за високу якість та широкий асортимент. І, звісно, за те, як підшипники Koyo «ходять» у наших клієнтів ;)
ika
Ika Gebe
Німецька компанія - виробник автомобільних електричних запчастин, що працює на ринку з 1982 року. Асортимент продукції Ika представлений у нас запчастинами до стартерів та генераторів, такими як щітки та щіткотримачі, шківи, підшипники, втулки, регулятори та ін.
euro klima
Euro Klima
Компанія, що з 2000 року працює на ринку автомобільних кондиціонерів та турбокомпресорів. В асортименті компанії Euro Klima - компресори кондиціонерів авто, запчастини до компресорів та до системи кондиціонування авто, хімія та інструменти для обслуговування автокондиціонерів.
Плідна співпраця з іноземними постачальниками, а також партнерство з національними компаніями дає нам змогу забезпечувати на ринку:
найширший актуальний для України асортимент агрегатів та запчастин до них (різних виробників і всіх цінових категорій, оригінали та замінники за конкурентними цінами), що налічує понад 15000 артикулів в постійній наявності;
 
Бренди в портфелі
В асортименті
Запчастини та компоненти для легкових та вантажних автомобілів, сільськогосподарських машин та іншої техніки
продукція з асортименту компанії проходить сувору процедуру тестування виробниками з метою контролю та підвищення якості запропонованих компанією товарів.

Якщо ви дистриб'ютор автозапчастин, власник, представник СТО, АТП, магазину автозапчастин (офлайн чи онлайн) або ж працюєте майстром по ремонту автомобілів, потребуєте та плануєте регулярні оптові закупки автозапчастин у
стартерно-генераторному сегменті - співпраця з
нами буде вам корисною.


Від вас очікуємо:
  • реєстрацію на сайті, що дасть вам змогу здійснювати замовлення та ефективно ними управляти

  • актуальні контактні дані для ефективної комунікації з нами

  • порядність в оплаті та дотримання усіх домовленостей, що випливають з ефективної комунікації:)