0800 21-4343
ПРО КОМПАНІЮ

У 2022 рік наша компанія входить під новим брендом AutoStart.

Ми постійно слідкуємо за тенденціями та розвитком ринку стартерів та генераторів в Україні, тому прагнемо завжди тримати в наявності на складі компанії найпоширеніші позиції

Спеціалісти компанії завжди нададуть Вам кваліфіковане та швидке обслуговування, допоможуть у підборі агрегатів та компонентів за допомогою сучасних інструментів пошуку.

Наші знання підкріплені щоденним доступом до технічної бази знань мережі сервісів Remann, яка вже 20 років спеціалізується на обслугованні та ремонтах стартерів та генераторів.


Наш багатофункціональний сайт щоденно оновлюється і ми із задоволенням доповнимо його Вашою технічною інформацією.
Пропозиція
Продукція компанії AutoStart представлена брендами AS, Cargo, Koyo, ZM, ZEN, IKA, Mobiletron. Товарна пропозиція компанії включає понад 15 000 позицій, що гарантує клієнтам широкий вибір товарів, починаючи від оригінальних запчастин і закінчуючи замінниками за конкурентними цінами..
Асортимент компанії AutoStart налічує запчастини та компоненти для легкових та вантажних автомобілів, сільськогосподарських машин, водомоторної техніки, мотоциклів та для промислового ринку.
Це пропозиція для Клієнтів, які шукають оптимальне співвідношення ціна - якість.
Це абсолютна безвідмовність і надійність запуску, яка гарантується маркою AS.
Це продукт світового класу від оригінальних виробників (Original Equipment Manufacturer), таких як Valeo, Bosch, Denso та інших. До лінійки належать також регенеровані стартери та генератори, до складу яких входять 80% компонентів від оригінальних виробників
Контроль якості
Продукція з асортименту компанії проходить сувору процедуру тестування з метою контролю та підвищення якості запропонованих компанією товарів. Під час тестування використовуються інноваційні рішення та використовуються спеціальні машини канадської фірми D&V Electronics (ST-16, ST-24, ST-116, ALT-98, ALT-198) та нідерландської фірми Motoplat, що тестують нашу продукцію з метою контролю та підвищення якості пропонованих компанією товарів. Результатом діяльності, спрямованої на виготовлення продукції найвищої якості, було впровадження у 2015 році системи управління якістю відповідно до вимог ISO 9001:2008. Отриманий сертифікат є підтвердженням того, що діяльність організації не лише відповідає стандартам якості, а й контролює вплив на природне середовище.
Онлайн-каталог
Щоб задовольнити потреби та очікування наших Клієнтів, було створено інтернет-каталог, що передбачає легкий та зручний пошук необхідних запчастин. Його можна знайти за адресою: as.ua

Співпраця з нами – річ проста.


Вам потрібно зробити лише 5 кроків назустріч нам:
  • обов'язкова реєстрація на сайті ;
  • наявність робочого e-mail та контактного телефону;
  • порядність у оплаті;
  • нерозголошення інформації;
  • руді вуса та борода. Ну, це жарт!